skip to Main Content
Menu

Hieronder treffen jullie het wedstrijdprogramma voor het zaalprogramma. Het wedstrijdprogramma wordt regelmatig bijgewerkt als gevolg van wijzigingen die het secretariaat via het NHV ontvangt. Kijk dus regelmatig of er wijzigingen zijn! De wijzigingen worden in het rood weergegeven.

In het wedstrijdschema zijn de namen van de sportvelden/hallen opgenomen. Overige informatie over de locaties is te vinden op de website van het NHV.

Ben je benieuwd naar de poulestanden en overige uitslagen, ook dan kun je dit vinden op de website van het NHV.

Het team dat in het paars wordt weergegeven, zal die week het stukje voor de krant schrijven

Datum Thuisteam Uitteam Vertrek Start Accommodatie/Scheidsrechter
02-12-18Olympia ’72 F1VELO F709:3010:00Denise
02-12-18Olympia ’72 DS2Foreholte DS410:1510:45Thera
02-12-18Olympia’72 E1VELO E711:2511:55Minke en Sem
02-12-18Olympia’72 GC1Savosa GC112:2012:50Chimene
02-12-18Olympia ’72 HS1Saturnus Leiden HS213:2013:50Kees
02-12-18Olympia ’72 DS1HVV ’70 DS114:3015:00Gerda
02-12-18Olympia ’72 DB1Stompwijk ’92 DB115:40 16:10Maroesjka
09-12-18Olympia ’72 F1Westlandia F509:3010:00Sem
09-12-18Olympia’72 E1Hellas E310:1510:45Minke
09-12-18Olympia’72 GC1Quintus (W) HC211:1011:40Anika
09-12-18Olympia’72 DB1Oliveo DB212:1012:40Maroesjka
09-12-18Olympia ’72 HS1Atomium’61 HS313:1013:40Kees
15-12-18Oliveo F4Olympia ’72 F109:0010:00Het Nest, Pijnacker
15-12-18Quintus (W) E3Olympia’72 E113:0514:05Eekhout Hal, Kwintsheul
16-12-18ETC HC1Olympia’72 GC108:4509:45Campus Hoogvliet, Hoogvliet Rotterdam
16-12-18Savosa HS1Olympia ’72 HS110:0011:00Aksent, Barendrecht
16-12-18Westlandia DB3Olympia’72 DB111:2012:20De Pijl, Naaldwijk
16-12-18DIOS DS2Olympia ’72 DS111:3012:30Ballonhal, Den Hoorn
16-12-18Hillegom DS1Olympia ’72 DS216:4017:40De Vosse, Hillegom
23-12-18WPK/Westlandia E5Olympia’72 E109:0010:00Vervallen
05-01-19Quintus (W) F4Olympia ’72 F112:5513:55Eekhout Hal, Kwintsheul
05-01-19Gemini (Z) E4Olympia’72 E115:5016:50Oosterpoort, Zoetermeer
06-01-19HVOS DS3Olympia ’72 DS209:3510:35Olympia, Spijkenisse
06-01-19WHC (Den Haag) HS3Olympia ’72 HS112:0013:00Loosduinen, Den Haag
06-01-19Quintus (W) DB4Olympia’72 DB112:5013:50Eekhout Hal, Kwintsheul
06-01-19Hellas DS2Olympia ’72 DS115:3016:30Hellashal, Den Haag
05-01-19Helius HC1Olympia ’72 GC113:1014:40De Fazant, Hellevoetsluis
13-01-19Olympia ’72 F1Hellas F409:3010:00Denise
13-01-19Olympia’72 E1ODIS E310:1510:45Minke en Sem
13-01-19Olympia ’72 DS2MSV DS111:1011:40Maroesjka
13-01-19Olympia’72 GC1Indus’67 GC112:2012:50Tessa
13-01-19Olympia’72 DB1EHC DB213:2013:50Chimene
13-01-19Olympia ’72 DS1Verburch DS314:2014:50Gerda
13-01-19Olympia’72 HS1HVV’70 HS215:3016:30Kees
19-01-19Hercules (R) E3Olympia’72 E109:5510:55Boswijk sporthal, Den Haag
20-01-19Hellas HC2Olympia’72 GC108:3009:30Hellashal, Den Haag
20-01-19RKDES DS2Olympia ’72 DS111:4012:40Proosdijhal, Kudelstaart
20-01-19DES ’72 HS1Olympia ’72 HS113:0014:00Sportcentrum Papendrecht
20-01-19WHC (Den Haag) DS3Olympia ’72 DS216:0017:00Loosduinen, Den Haag
20-01-19DIOS DB2Olympia’72 DB115:1016:10Ballonhal, Den Hoorn
27-01-19Olympia’72 E1SOS-Kwieksport E209:3010:00Minke en Sem
27-01-19Olympia ’72 HS1Rijnsoever HS110:2510:55Kees
27-01-19Olympia’72 GC1HVV’70 HC111:3512:05Anika
27-01-19Olympia ’72 DS1SOS-Kwieksport DS112:3513:05Nol
27-01-19Olympia’72 DB1Schipluiden DB213:4514:15Chimene
27-01-19Olympia ’72 DS2Saturnus Leiden DS214:4515:15Thera
02-02-19Foreholte F3Olympia ’72 F112:3013:30De Tulp, Voorhout
03-02-19VELO HC2Olympia’72 GC108:1509:15Velohal, Wateringen
03-02-19Vires et Celeritas DS2Olympia ’72 DS209:0010:00De Zebra, Gouda
03-02-19DWS DS2Olympia ’72 DS110:1011:10Groenoordhal, Schiedam
03-02-19DWS HS2Olympia ’72 HS112:3013:30Groenoordhal, Schiedam
03-02-19WHC (Den Haag) DB2Olympia’72 DB113:1014:10Loosduinen, Den Haag
10-02-19Olympia ’72 F1Stompwijk ’92 F109:3010:00Denise
10-02-19Olympia’72 E1Stompwijk ’92 E210:1510:45Minke en Sem
10-02-19Olympia ’72 DS2Westlandia DS511:1011:40Thera
10-02-19Olympia’72 HS1Foreholte HS112:2012:50Kees
10-02-19Olympia’72 DB1VENECO VELO DB313:3014:00Chimene
10-02-19Olympia ’72 DS1Stompwijk ’92 DS114:3015:00Gerda
16-02-19VELO F7Olympia ’72 F109:0510:05Velohal, Wateringen
16-02-19VELO E7Olympia’72 E109:5510:55Velohal, Wateringen
16-02-19Savosa GC1Olympia’72 GC114:2015:20Aksent, Barendrecht
16-02-19HVV ’70 DS1Olympia ’72 DS119:3020:30Vliethorst, Voorschoten
17-02-19Foreholte DS4Olympia ’72 DS210:4011:40De Tulp, Voorhout
17-02-19Saturnus Leiden HS2Olympia ’72 HS112:0013:005-Meihal, Leiden
17-02-19Stompwijk ’92 DB1Olympia ’72 DB116:2517:25Sporthal Meerhorst, Leidschendam
24-02-19Olympia ’72 HS1DWS HS208:3009:00Kees
03-03-19Gemini (Z) F2Olympia ’72 F112:1513:15Oosterpoort, Zoetermeer
09-03-19Hellas E3Olympia’72 E112:0013:00Hellashal, Den Haag
09-03-19Westlandia F5Olympia ’72 F112:0013:00De Pijl, Naaldwijk
10-03-19Atomium’61 HS3Olympia ’72 HS109:0010:00De Enk, Rotterdam
10-03-19Quintus (W) HC2Olympia’72 GC109:4010:40Eekhout Hal, Kwintsheul
10-03-19Oliveo DB2Olympia’72 DB115:3016:30Het Nest, Pijnacker
17-03-19Olympia’72 F1Oliveo F409:1509:45Denise
17-03-19Olympia ’72 DS1DIOS DS210:0010:30Thera
17-03-19Olympia’72 E1Quintus (w) E311:1011:40Minke en Sem
17-03-19Olympia’72 GC1ETC HC112:0512:35Anika
17-03-19Olympia’72 DB1Westlandia DB313:0513:35Chimene
17-03-19Olympia ’72 DS2Hillegom DS114:0514:35Maroesjka
17-03-19Olympia ’72 HS1Savosa HS115:1515:45Kees
24-03-19Olympia’72 E1Gemini (Z) E409:3010:00Minke en Sem
24-03-19Olympia ’72 F1Quintus (W) F410:2510:55Denise
24-03-19Olympia ’72 DS1Hellas DS211:1011:40Kees
24-03-19Olympia’72 DB1Quintus (W) DB412:2012:50Chimene
24-03-19Olympia ’72 HS1WHC (Den Haag) HS313:2013:50Gerda
24-03-19Olympia ’72 DS2HVOS DS314:3015:00Thera
24-03-19Olympia ’72 GC1Helius HC115:4016:10Maroesjka
Back To Top
×Close search
Zoeken